Na Liberdade Com Conforto Feliz

  • 35 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Na Liberdade Com Conforto Feliz Σάο Πάολο με 1 υπνοδωμάτιο βρίσκεται μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από τον Καθεδρικό Ναό της Σέ και έχει θέα στην πόλη. Το Στάδιο Pacaembu απέχει 3 χλμ. από το διαμέρισμα 35 τ.μ., ενώ το Μουσείο Εικόνας και Ήχου του Σάο Πάολο (Museu da Imagem e do Som de São Paulo) βρίσκεται σε απόσταση 4 χλμ.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Το διαμέρισμα Na Liberdade Com Conforto Feliz διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για να εξασφαλίσει την άνεση σας.

Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει παροχές, όπως πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, τραπεζαρία για τους επισκέπτες.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην άνετη τοποθεσία μόλις 10 λεπτά με τα πόδια από την Πλατεία Ελευθερίας. Το διαμέρισμα Na Liberdade Com Conforto Feliz απέχει μόλις 10 λεπτά με τα πόδια από το κέντρο της πόλης. Το Mercado Municipal de São Paulo βρίσκεται σε απόσταση 1 χλμ. Η πλησιέστερη στάση του μετρό είναι Anhangabaú που βρίσκεται σε απόσταση περίπου10 λεπτών με τα πόδια το κατάλυμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Na Liberdade Com Conforto Feliz Σάο Πάολο
Loft Gradient - Liberdade
Τιμή μόνο για κινητά

Loft Gradient - Liberdade

8.1
Πολύ καλό 13 σχόλια
211 μ από το κατάλυμα
USD 40 USD 36
ανά νύχτα
105Nv Studio Liberdade Sp 300 Metros Estacao Metro Japao, Acomoda 02 Pessoas
Τιμή μόνο για κινητά

105Nv Studio Liberdade Sp 300 Metros Estacao Metro Japao, Acomoda 02 Pessoas

8.6
Έξοχο 22 σχόλια
317 μ από το κατάλυμα
8 Studio Liberdade Se 500'Metro - 25 De Marco - Bras
Τιμή μόνο για κινητά

8 Studio Liberdade Se 500'Metro - 25 De Marco - Bras

9.6
Εξαιρετικό 7 σχόλια
379 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Σάο Πάολο Κονγκόνας Αεροδρόμιο
    11 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Julio Prestes
    2,2 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Μίνι μπαρ
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 22:00
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το διαμέρισμα Na Liberdade Com Conforto Feliz;
      Το διαμέρισμα Na Liberdade Com Conforto Feliz βρίσκεται κοντά σε Cathedral Square.
    • Μπορούμε να παρκάρουμε το αυτοκίνητό μας κοντά στο το διαμέρισμα Na Liberdade Com Conforto Feliz;
      Το διαμέρισμα Na Liberdade Com Conforto Feliz παρέχει χώρος στάθμευσης στους πελάτες.
    • Στο το διαμέρισμα Na Liberdade Com Conforto Feliz προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Na Liberdade Com Conforto Feliz περιλαμβάνουν Restaurante Chi Fu και Tanka Restaurante και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Έχει Ίντερνετ στο διαμέρισμα;
      Ναι, διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει αυτό το διαμέρισμα;
      Αυτό το διαμέρισμα είναι 35 μ².
    • Πόσα άτομα μπορεί να φιλοξενήσει το διαμέρισμα Na Liberdade Com Conforto Feliz;
      Το διαμέρισμα Na Liberdade Com Conforto Feliz μπορεί να φιλοξενήσει μέχρι 4 άτομα.
    • Το διαμέρισμα Na Liberdade Com Conforto Feliz προσφέρει ωραία θέα;
      Τα παράθυρα του το διαμέρισμα Na Liberdade Com Conforto Feliz βλέπουν στην πόλη.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Σάο Πάολο Κονγκόνας Αεροδρόμιο
    11 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Julio Prestes
    2,2 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Na Liberdade Com Conforto Feliz Σάο Πάολο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο